Hakkımızda

Akademi Tercüme, Eğitim ve Yabancı Dil Ofisi Gaziantep'te kurulmuş, il'de ve birçok çevre illerde kamu ve özel kuruluşlara sözlü ve yazılı tercümanlık hizmeti sunmuş, güvenilir hizmet sunmayı başarmıştır. Çalışmalarında ''Gizlilik'', ''Güvenirlilik'', ''Kalite'', ''Hız'' ve ''Kusursuz Hizmet'' prensiplerini daima iş ahlakı olarak benimsemiştir.

Yurt dışından gelen yabancı yatırımcılarla, yerli yabancıların arasında köprü görevi görmeyi üstlenmiştir. Birçok holding ve gelişmekte olan şirketlerin ürettikleri ürünlerin, ürün içerikleri(orta asya, avrupa ve orta doğu dilleri) ana dili seviyesinde çeviri yapılmaktadır.

Yabancı dil eğitiminde yılların tecrübesi olan hocalarımızla çalışıyoruz. Almanyada yaşamış ve oralarda eğitim görmüş Almanların kültürünü yakından tanıyan eğitimcilerimizle beraber çalışmaktayız.

Akademi ailesi olarak karşılıklı memnuniyete dayanmayan her türlü ticari ilişkinin başarısız ve bu türde her türlü kazancın bereketsiz olduğunu düşünüyor ve bu nedenle siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini temel hedeflerimizden biri olarak görüyoruz.

 

Vizyonumuz & Misyonumuz

Akademi Tercüme, Eğitim ve Yabancı Dil Ofisi olarak bölgemize nitelikli dil eğitimini yanısıra danışmanlığı hedef almıştır. Gerek tecrübeli eğitim Kadrosu ile gerek bilinçli yönlendirme ile sadece 'Ticari' bakış açısı sergilemeyen kadromuz titizlikle işlerini öğrencileri ile iş birliği içerisinde sürdürmektedir. 

Yanısıra Uzman kadrosu ile özenli, orijinal diline en yakın çeviriler ise en büyük prensibimizdir. 

Hakkımızda ÖN KAYIT FORMU

KURSLARIMIZ

0

Mutlu Veli

0

Mutlu Veli

0

Deneyimli Öğretmen

0

Başarılı Öğrenci

EN SON HABERLERİMİZ